Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Letošní svátek tajemství

Letní slunovrat má však i jiný význam a slaví se napříč všemi kulturami a ve všech zemích světa. Je mu přisuzována obrovská moc a síla. Provádějí se magické obřady, rituály a kouzla. Byl to původně pohanský svátek, který měl být posléze spíše nahrazen církevními oslavami tzv. Svatojánské noci až 23. 6., a to v předvečer svátku svatého Jana Křtitele.

 

Za magické noci letního slunovratu se toho může mnoho odehrát. Uctívá se Slunce jako zdroj životní energie, bez které by nebyl život na Zemi. Přičítá se mu role Boha. Role Bohyně představuje Matka Země. Aby Slunce mělo dostatečnou sílu, zapalují se o půlnoci velké ohně. Lidé tančí kolem ohňů ozdobeni věnci z bylin, skáčou přes ohně a žehnají Zemi, domácímu zvířectvu a polím, na které se následující den přenášel popel z ohňů.

slunovrat

V letošním roce se ke slunovratu přidaly další dvě události – novoluní v Raku a polostínové zatmění Slunce. To sice v našich podmínkách sledovatelné nebylo, ale věřte že obě nebeské události mají svůj význam. Takže díky novu se připravte na řešení otázek týkajících se domovů či zdraví. A jak je to s vlivem zatmění? Bude mít nějaké trvání. Takže tak v kostce si řekněme, že dojde k posílení vlivu Luny.  Můžeme oživit minulost, významně vzpomínat a měli bychom si dát pozor na agresivitu. Pokud o to budete stát a něco pro to uděláte, můžete si zpracovat všechny své stinné stránky. Nápomocné vám bude Slunce. A také mějte na paměti, že každé zatmění znamená předěl v lidských životech. Přichází něco, co nás posune o stupeň výš. Občas si navštivte tu svou jeskyni, ve které se soustřeďte pouze na sebe. Navštivte své nitro a komunikujte se svou duší.

Noc o slunovratu bývá čarovná a sváteční. Letošní se jevila mnohem silněji, intenzivněji. Nasbírané bylinky projeví včas své nejsilnější účinky a největší léčivou moc, mohli jste uzřít nevídané a slyšet neslýchané. Luna vše posílila a její vliv bude pokračovat. Jednejte s úctou a pokorou, využívejte vlivu všech nebeských znamení a těles, které vám pomohou najít odpovědi na vaše nezodpovězené otázky.    

 
 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Dagmarka

Volám sa Dagmarka a som narodená v znamení rýb a ascedent panna. Už od dectva mám vízie teda jasnozrívosť, v... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 898

0900 700 650 - 2 EUR/min

Jana Sofia

Jmenuji se Jana Sofia, narodila jsem se v Praze. Astrologií se zabývám již 20 let, tarotem více jak 10 let. Pův... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 448

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství ... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

Odhlášen Prosím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min