Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Neobávejte se stáří

Člověk by neměl mít obavy, že s příchodem stáří z něj bude někdo úplně jiný. Smysl života není být mladý. Ten spočívá ve schopnosti být dospělý a něco dokázat. Co se v člověku ukrývá, vyjde najevo až v době dozrávání.

 

Někdo dosáhne vrcholu ve třiceti a dál se nevyvíjí. Jiní vědí teprve po čtyřicítce, co chtějí a umějí. Ani v padesáti není na nic pozdě. Věta: „Už jsem na to stará nebo starý“, není objektivní konstatování. Většinou se jedná jen o výmluvu kvůli pohodlnosti. Nikdo není v padesáti příliš starý na to, aby začal studovat, nebo na to, aby změnil styl života. Důležitý není počet let, ale pracovní a myšlenkové nasazení. Pokud je velké, může člověk dosáhnout takřka všeho.

stárnutí

O schopnostech žen se nemluvilo po celé generace. Přitom mnohdy stačil jediný příklad, aby další vytrhl z letargie. Tisíce žen dokázalo v pokročilém věku neuvěřitelné věci. Často stačí i vědomí, že je člověk ještě něčeho schopen a dokáže i na stará kolena úžasné a sobě i druhým prospěšné věci.

 
Nejčtenější články

Víte, že…?

Má svůj domov ve středomoří. Ale kraje okolo Černého moře nebo v Asii se jím také mohou pochlubit. A pokud se týká střední Evropy a českých zemí, tak jih krásné Moravy nám ho také může poskytnout.

Více »

 
 
 

Další články

Tajemství z hlubin Země

O kameni, o kterém si dnes můžete přečíst, se říká, že se musí používat s velikou opatrností, protože dokáže člověka dovéct do minulých životů.

Více »

Symboly

Všechny známé geometrické symboly cosi vyjadřují. Některé lidé nosí v podobě různých amuletů či přívěsků pro štěstí, jiný je památeční nebo jen pro radost, některé mají i ochrannou funkci.

Více »

 

Zázraky našich babiček

Jak rádi se vracíme ke kuchyním našich babiček či prababiček. Velmi se mi líbí, jak ve starých receptech nacházíme nejen klasickou relativně „těžkou“ stravu, ale také návody na osvěžení, oživení našich jídelníčků o něco, co nám dodává tolik potřebné vitamíny, minerály, enzymy...

Více »

 

Kouzla v nás

Kamarádka mne oslovila, že potřebuje „sparingpartnera“. Jelikož mne akce oslovila, souhlasila jsem. Bylo to velmi zajímavé, poučné a závěr sám lektor ohodnotil tak, že je sám překvapen, co se ten den odehrálo a kam nás to všechny zavedlo.

Více »

 

Medicínka

Žlučníkáři asi mít z tématu radost nebudou, ale já, ačkoliv žlučník již léta nemám, tak česnek miluji. Letní období zrovna nevybízí k užívání, přesto po něm sáhneme téměř denně. Při vaření, do pomazánek, do marinád atd. Doma je ve střední Asii a měl výsadní postavení.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do které... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Tama

Vešteniu a numerologii sa venujem 13 rokov, od detstva, mám danost predvidať vdaka tretiemu oku, ktore sa mi neuza... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 890

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 917

0900 700 650 - 2 EUR/min

Isabela

Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s ře... Více

K dispozici Volejte teď

0900 700 650 - Linka: 703

0900 700 650 - 2 EUR/min