Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věřte, nevěřte … Upíří netopýři

Část naší dovolené jsme trávili na amazonském ostrůvku Portel, severovýchodně od brazilského Rio de Janera. První dny jsme se kochali krajinou a manžel byl zcela unešený z nepokořené přírody. Jen nám bylo divné, že jsme nepotkali ani živáčka, žádná zvířata, nic.

 

Bylo časné ráno a oblaka slibovala krásný den. Vzbudila jsem děti a začala připravovat snídani. Najednou se z ničeho nic zvedl vítr a my zaslechli děsivý nářek. Bylo to z vedlejšího bungalovu a tak jsme se tam všichni rozeběhli. Manžel rozrazil dveře a strnuli jsme hrůzou. Na palandě ležela žena, jejíž život už dávno vyprchal. Na krku měla dvě výrazné ranky.

„Zavoláme doktora a pohřební službu,“ rozhodla jsem se a vzala do ruky telefon. Lékař přijel až za hodinu a bylo na něm vidět, že se dnešní noci moc nevyspal.

„To už je dnes pátý případ,“ pronesl omluvně a začal ženu ohledávat. „Ti upíři se neumí nabažit lidské krve.“

„To myslíte vážně, že tady na Portelu existují upíři?“ optala jsem se.

„Ano,“ řekl doktor. „Jsou jich tu celá hejna a napadají lidi z ostrova. Jsou to upíří netopýři, kteří útočí hlavně v noci. Nejdřív jim stačil dobytek, ale potom ochutnali lidskou krev. Spící člověk jejich kousnutí ani nezpozoruje. Ti, co nezemřou na ztrátu krve, skonají později na vzteklinu. Každá z těch zrůdiček je nakažená.“

Upíří netopýři

Na nic jsme už nečekali, sbalili jsme s manželem děti a čekali na loď do Ria. Když konečně dorazila ke břehu, měla vyvěšenou černou vlajku na počest mrtvých námořníků, které tuto noc napadli netopýří upíři. Na výlety do neznámých krajin nás přešla chuť do konce života. V boji s rozzuřenou přírodou totiž člověk ani netuší, že smrt je někdy blíž, než bychom si představovali.

NA OSTRŮVKU PORTEL POKOUSALI V ROCE 2002 „UPÍŘÍ NETOPÝŘI“ 19 LIDÍ, KTEŘÍ SE NAKAZILI VZTEKLINOU. TŘINÁCT JICH NA NÁSLEDKY TOHOTO ONEMOCNĚNÍ ZEMŘELO.

 
Nejčtenější články
 Energetičtí upíři a dobíječi energie

Energetičtí upíři a dobíječi energie

Potkat nějakého energetického upíra jistě není pro nikoho příjemné, pokud s takovým upírem ale žijete pod jednou střechou, můžete to pro vás být přímo katastrofální. V přítomnosti energetického upíra totiž ztrácíte vlastní energii, cítíte se malátní a unavení. O co více má energie ten druhý, o to víc vy jste bez života.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Věřte, nevěřte … Kubovo rozloučení

Věřte, nevěřte … Kubovo rozloučení

Kdysi jsem pracovala v laboratoři. Práce tam byla velmi náročná, ale i zajímavá, ohromně dobrý kolektiv, takže tam vládla všeobecná spokojenost a vždy dobrá nálada. Také legrace jsme si užili dost.

Více »

Víte, k jakému elementu se váže vaše čínské znamení?

Víte, k jakému elementu se váže vaše čínské znamení?

Víte, v jakém čínském znamení jste se narodili? A víte, jaký element v čínském horoskopu vaše znamení provází? Není od věci mít pojem i o elementech, které jsou součástí horoskopu. Pomáhají totiž odhalit povahové rysy člověka.

Více »

 
Kouzla k ochraně domova

Kouzla k ochraně domova

V dnešním světě je potřeba svůj domov chránit. Negativní energie mohou z našeho milovaného místa, které máme tak rádi, udělat místo, kde se nebudeme cítit dobře.

Více »

 
Cuketové vín? Kdo to kdy slyšel?

Cuketové vín? Kdo to kdy slyšel?

Přišla doba grilování – maso, ryby, lilky a cukety. Nakupte cuket o něco více, když už máte tu možnost a připravte si z nich výborné víno.

Více »

 
Japonské pověry

Japonské pověry

Každá země má své vlastní pověry a nejinak je tomu v Japonsku. Některé jsou pro nás opravdu kuriózní.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:302

0900 700 650 - 2 EUR/min

Johana Léčitel Věštec

Johana

Vykládám karty Lenormand a zabývám se zejména numerologií. Mám dlouholeté zkušenosti a spoustu spokojených klientů. S...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:305

0900 700 650 - 2 EUR/min