Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Věřte, nevěřte … Strážný anděl

Stalo se to už hodně dávno, psal se rok 1948 a mně se narodil můj syn. Po svatbě jsme s manželem bydleli v jedné místnosti v domku mých rodičů na vesnici. Manžel jezdil do zaměstnání do města.

 

Při odpolední směně odjížděl před polednem a vracel se před půlnocí. Oné noci se vrátil unavený, ihned ulehl na gauč a usnul. Já jako vždy uspávala v kočárku našeho syna, který v noci hodně plakal. Když jsem se podívala na oddechujícího manžela, viděla jsem mužskou postavu, která se nad ním skláněla a dotýkala se ho.

 Strážný anděl

Postava byla v modrém oblečení, kolem sebe měla mlhavý opar. Najednou se začal manžel probouzet a postava se rozplynula. Manžel se posadil a povídá: „Proč mě budíš, co se stalo?“ Odpověděla jsem roztřeseným hlasem, že jsem ho nebudila. A on na to: „Neříkej, vždyť jsi na mě sahala a třásla se mnou.“ To už jsem mu začala vyprávět, co jsem viděla, ale manžel mi nevěřil ani slovo.

Druhý den v poledne jsem seděla za stolem u oběda. Najednou manžel vstal od nedojedeného jídla, šel ke kočárku a vyndal z něj spící dítě, které položil na gauč. Vzápětí praskl lustr nad kočárkem a střepy spadly přesně do místa, kde před okamžikem mělo dítě hlavičku. Oba nás zamrazilo při vědomí, co se mohlo stát. Dodnes jsem přesvědčena, že to bylo tehdy varování a jakási astrální bytost (či anděl) naše dítě zachránila.

 
Nejčtenější články
Temné síly

Temné síly

Kdo a co jsou vlastně ty temné moci?

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Co je to čarodějnictví?

Co je to čarodějnictví?

Čarodějnictvím se rozumí lidová obdoba magie v opozici vůči náboženství. Bylo určitou formou revolty proti triumfujícímu náboženství. Čarodějnictví bylo vždycky hlavně ženskou záležitostí, hrál v něm vlastně roli i nevědomý masochismus žen.

Více »

Péče o krystaly

Péče o krystaly

I krystaly potřebují péči, aby správně fungovaly.

Více »

 
Adam versus Eva

Adam versus Eva

Jsou na tom lépe muži, nebo ženy? V některých věcech se zásadně odlišujeme, dokonce i v nemocech. Jak jsou na tom tedy muži, a jak ženy?

Více »

 
Jak trávíte prázdniny vy?

Jak trávíte prázdniny vy?

Čas letních prázdnin a dovolených se přehoupl přes polovinu a pomalu přemýšlíme nad návratem dětí do škol a ukončení letních radovánek. Zatím se stále těšíme z krás letní přírody, slunečních paprsků, koupání, zážitků, souznění, užívání si jeden druhého.

Více »

 
Věřte, nevěřte … Výpravy na druhou stranu

Věřte, nevěřte … Výpravy na druhou stranu

Mladý finanční poradce říká, že mu po umírání zůstal jen stesk. Stav, ke kterému u něho došlo, označuje jako „přetrénování pumpy“. Nikdy si nevšiml vrozené srdeční vady, pracoval celé hodiny, nebral si dovolenou. Přežil dva infarkty.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:302

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:860

0900 700 650 - 2 EUR/min