Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Vyber si!

Jak se rozhodujete vy? Jdete na věc racionálně nebo použijete svou intuici? Já jsem občas na vážkách, tak v těch případech sáhnu k možnostem, které mi s rozhodováním pomáhají.

 

Když pominu, že vládnu kartami, tak stejně raději ve shora uvedených případech sahám k jiným možnostem. Proč? Protože sama sobě karty čtu podstatně obtížněji než druhým. Ale mám jiné pomocníky. Tak například kyvadlo. V mém majetku se nachází kyvadla dvě – jedno z křišťálu a druhé z ametystu. Obě jsou mými oblíbenými a pracuji s nimi poměrně často. A pomáhají mi i v případech rozhodování. Kdo s kyvadlem neumíte pracovat, můžete někoho, kdo umí oslovit nebo se to naučit sami. Nikdy není pozdě se do kurzu práce s kyvadlem přihlásit.

kyvadlo

Další možnosti je kineziologický test. Říká se mu kroužkový. Spojí se palec a ukazováček a položí se otázka. Nyní se pokuste prsty druhé ruky kroužek rozpojit. Z toho plyne, že… rozpojí-li se vaše prsty, odpověď zní NE. Zůstanou-li v těsném spojení, odpověď je kladná.

Osobně mám vyzkoušený ještě jeden způsob. Nikdy není na škodu si najít svou vlastní metodu. Pokud chci vyzkoušet, co je pro mne vhodné či ne, postavím se, předmět, potravinu či myšlenku napsanou na papíru si přiložím na hruď a vyčkám, kterým směrem se pohne mé tělo. V případě, že cítím pohyb vpřed, odpověď je kladné. Pokud je pohyb vzad, jsem jistá, že odpověď je záporná.

Ať chceme nebo ne, je třeba míti na paměti, že pracujeme s energiemi. Naše tělo přesně ví, s čím souzní a co je pro něj nevhodné. Taktéž jde i o naši mentální stránku. A ať si říkají vědci, co chtějí, lidská duše stále skrývá mnohá tajemství, která stále čekají na své objevení. Nicméně jsem toho názoru, že vědeckými pokusy daleko nedojdou. Co myslíte?

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min