Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pes, přítel člověka

A nejen přítel, ale i věrný léčitel. Oproti kočce však pes používá jiné metody, které mu jsou vlastní. Pes neumí odebírat negativní energii jako kočka, pes naopak energii odevzdává, a to jen tu pozitivní.

 

Pes je prostě přijímač kosmické energie a se svým páníčkem se o ni vždycky rád podělí. Dříve lidé tuto psí schopnost chápali víc. Vždyť už berserkové se před bitvou připravovali k boji tak, že spali v objetí se svými zabijáckými psy. Nechtějme ale nikdy dobít „baterky“ od nemocného psa, ten by nám dobrou službu neprokázal.

Pes

Ze zkušenosti vím, že pes má stejné schopnosti najít bolestivé místo na člověku jako kočka. Když jsem si ukopla druhý a třetí prst na noze, moje psí specialistka (říkám jí zdravotní sestřička, protože se ještě nikdy nemýlila) mi každý večer tyto dva prsty olizovala. Nikdy si nespletla ani nohu, ani prst. Zajímaly ji pouze ony dva ukopnuté prsty, i když byly pouze zhmožděné, tedy žádná krev.

Samozřejmě nechat si olizovat ránu od zvířete si nenechá každý. Pokud je pes venku nebo na dvoře, kde nevíte, co kdy olízne, to může opravdu vyvolat nelibé pocity. Ale u domácího a zdravého psa nevidím problém, proč by nám nemohl nejen dobít baterky, ale také pomoci s uzdravováním. Osobně jsem svého psa nikdy neodehnala, když byl ochotný mi pomoci a nikdy se mi nestalo, že by se mi jakákoli takto „ošetřovaná“ rána nějak zanítila nebo bych měla jiný problém. Naopak, můj pes mě vyléčil vždycky tak rychle, že jsem si to nestačila ani uvědomit.

 
Nejčtenější články
Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Řeč symbolů 12 - Magická geometrie: Kříž

Kříž patří mezi nejznámější symboly na světě.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Než dojde na skalpel...

Než dojde na skalpel...

Existuje však nemoc, díky které si do nich nechávají lidé řezat. I lékař vás, možná alibisticky, upozorní, že se tento problém „velmi rád“ vrací a dochází k různým dalším průvodním jevům v pohyblivosti zápěstí.

Více »

Oběd z louky

Oběd z louky

Osvěžte svůj jídelníček lučními rostlinkami - lístky i květ zastudena do salátů, vařené i smažené. Jejich vůni,chuť i svěžest si zamilujete.

Více »

 
Tajemné stavby

Tajemné stavby

Vypravme se dnes za fenoménem, který můžeme najít napříč celou Evroopou. Vypravme se za tajemstvím menhirů. Nejsou to obyčejné kameny, ale kamenné sloupy. Kdo má jejich „stavbu“ na svědomí? Jaký mají význam? Legend kolem nich koluje, ale kde je pravda….

Více »

 
Zahrada plná harmonie a radosti

Zahrada plná harmonie a radosti

I malou zahrádku můžete proměnit v oázu radosti, štěstí a harmonie. Díky dodržování pravidel feng šuej vás může těšit celý rok.

Více »

 
Je v každém z nás

Je v každém z nás

Když se řekne šaman, máme tendenci si představit příslušníka indiánského kmene, který je dle svého postu oděn a ozdoben. Představujeme si oheň vydávající hustý dým, kolem něhož tento muž tančí. Obklopuje ho volná příroda, jejíž je celý kmen součástí.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Laura Věštec

Laura

Léčitelka, zdravotní diagnostička, čínská terapeutka, psychoterapeutka a psychoanalytička, kinezioložkaa regresní ter...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:405

0900 700 650 - 2 EUR/min