Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Pes, přítel člověka

A nejen přítel, ale i věrný léčitel. Oproti kočce však pes používá jiné metody, které mu jsou vlastní. Pes neumí odebírat negativní energii jako kočka, pes naopak energii odevzdává, a to jen tu pozitivní.

 

Pes je prostě přijímač kosmické energie a se svým páníčkem se o ni vždycky rád podělí. Dříve lidé tuto psí schopnost chápali víc. Vždyť už berserkové se před bitvou připravovali k boji tak, že spali v objetí se svými zabijáckými psy. Nechtějme ale nikdy dobít „baterky“ od nemocného psa, ten by nám dobrou službu neprokázal.

Pes

Ze zkušenosti vím, že pes má stejné schopnosti najít bolestivé místo na člověku jako kočka. Když jsem si ukopla druhý a třetí prst na noze, moje psí specialistka (říkám jí zdravotní sestřička, protože se ještě nikdy nemýlila) mi každý večer tyto dva prsty olizovala. Nikdy si nespletla ani nohu, ani prst. Zajímaly ji pouze ony dva ukopnuté prsty, i když byly pouze zhmožděné, tedy žádná krev.

Samozřejmě nechat si olizovat ránu od zvířete si nenechá každý. Pokud je pes venku nebo na dvoře, kde nevíte, co kdy olízne, to může opravdu vyvolat nelibé pocity. Ale u domácího a zdravého psa nevidím problém, proč by nám nemohl nejen dobít baterky, ale také pomoci s uzdravováním. Osobně jsem svého psa nikdy neodehnala, když byl ochotný mi pomoci a nikdy se mi nestalo, že by se mi jakákoli takto „ošetřovaná“ rána nějak zanítila nebo bych měla jiný problém. Naopak, můj pes mě vyléčil vždycky tak rychle, že jsem si to nestačila ani uvědomit.

 
Nejčtenější články
Jak na svědění kůže?

Jak na svědění kůže?

Kortikoidy jsou sice jedny, ale i tak si můžeme pomoci se svěděním kůže bez nich.

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Jak si pomoci k rovnováze

Jak si pomoci k rovnováze

Všichni víme, že existují různé možnosti, kterými si člověk při různých obtížích může pomoci. Je jasné, což se osvědčilo, že nejlepší je chodit co nejvíce do přírody. Mimo vliv civilizačních výdobytků jako je hluk, smog, elektromagnetické záření apod. Ale pokud zrovna nemůžeme „vypadnout“, můžeme si pomoci něčím, co z té přírody pochází a má schopnosti nám pomoci.

Více »

Rostliny a energie

Rostliny a energie

Víte, že i rostliny mohou být energetickými upíry a jiné nám dokážou energii předat?

Více »

 
První bylinky pod sněhem

První bylinky pod sněhem

Na čerstvé bylinky nemusíte čekat. První najdete už pod posledním sněhem, na zahradě, na louce i v lese.

Více »

 
Už se chystáte?

Už se chystáte?

Vždy, když jsem se rozhlédla v létě o prázdninách u babičky po zahradě, myslela jsem si, že jsem v pohádce. Protože dům stál na kraji krásného města, aut ulicí jezdilo velmi málo, byl na zahradě nádherný klid. Slyšela jsem jenom, jak bzučí včelky a ševelí listí v mírném vánku.

Více »

 
Kostival lékařský

Kostival lékařský

Latinské jméno kostivalu, symphytum, je původem řecké a znamená spojovat, pojit, lepit. Kostival se používal už v dávné minulosti na urychlení hojení zlomenin a pohmožděnin. I v dnešní době se velmi dobře osvědčuje coby bylina podporující hojení poraněných šlach a vazů. Významně urychluje hojení pohmožděnin a krevních výronů.

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Zoran Inspirující Věštec

Zoran

Život môže byť ťažký. Niektoré dni môžu byť naozaj drsné, ale musíme sa snažiť na to, aby sme každý deň skončili s po...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:523

0900 700 650 - 2 EUR/min

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:306

0900 700 650 - 2 EUR/min

Asae Soucitný Věštec

Asae

Den, v který jsme se narodili, není náhodou... Lidé od pradávna vědí, že celý život je ve spojení s čísly, které nemů...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:500

0900 700 650 - 2 EUR/min