Zavolejte teď! 0900 700 650
Cena hovoru: 2 EUR/min
 
 
 

Auvajs!

Znáte to… místo do cibule jste zajeli nožem až do svého prstu, strčili jste ruku někam, kde to hodně bolí či pálí?, opařili jste se nebo nedej bože váš malíček na noze se potkal s nohou některého kusu nábytku! Upadlo vám něco na nohu nebo váš loket nabral futra rovnou na brňavku? No jo, náhodou...

 

Jako o náhodách hovoříme o nehodách proto, že se přihodí nečekaně. V podstatě je nepředvídáme. Ačkoliv se velmi často stane, že sotva se nám právě něco přihodí, víme, proč se to stalo. Všeobecně mezi lidmi, kteří uznávají psychosomatiku, jde o to, že k nám promlouvá tzv. vyšší síla. Možná Duch. A proč? V první řadě bychom se měli při jakémkoliv zranění zamyslet nad tím, k čemu slouží zraněná část těla. Její funkce, různé souvislosti. Velice důležitým dalším faktorem je závažnost poranění. 

Auvajs

Situaci lze vyložit tak, že se zraníme ve chvíli, když dochází k sebeobviňování na úrovni JÁ JSEM. Můžeme mít pocit, že jsme se vůči někomu zachovali sobecky, nepomohli jsme v tu chvíli, kdy jsme měli (podle svého názoru), nereagovali jsme ihned na zavolání dítěte atd. Tím, že se zraníme, na nevědomé úrovni jsme toho názoru, že jsme tak splatili nějaký dluh. V podstatě jsme se vykoupili. 

Pokud dojde až k zlomenině, pak by se takto zraněný člověk měl zamyslet nad tím, že vůči někomu chová násilné myšlenky. A je jedno, zda jsou tyto myšlenky na úrovni vědomí či nevědomí. Projev jakýchkoliv citů a omluva vůči sobě je na místě. Je totiž více než jasné, že všechny myšlenky na násilí již nelze potlačovat a tím se obrací proti svému nositeli.

Zde je pak na místě si uvědomit, jakým způsobem právě vnímáme vinu. Zde, i když je to mírně nadsazené, se můžeme odkázat k právnímu systému. Člověk je vinen až tehdy, pokud je mu vina prokázána a není o tom žádných pochyb. Co si takhle občas tuto otázku položit? Pokud v sobě máš aspoň trochu moudrosti a zodpovědnosti, omluv se. Protože zákon příčiny a následku stejně funguje velmi neomylně.

A co by mohlo fungovat, abychom si neubližovali? Možná odpuštění… nejen druhým, ale především sobě samým!

 
Nejčtenější články
Fyziognomie - Nos

Fyziognomie - Nos

„Podle nosa poznáš kosa“

Více »

 
 
 
 
 

Další články

Rozhoří se první…

Rozhoří se první…

Také zapálím první svíčku na věnci, který se chystám letos vytvořit sama a vnést si tak do svého domova atmosféru nadcházejících Vánoc. Ještě nevím, jaká barva svíček ho bude zdobit, ale vím jistě, že jako správná „konzerva“ budu mít věnec v tradičních barvách – zelená, červená a zlatá.

Více »

Rychlá pomoc

Rychlá pomoc

Východní národy to znají, ale k nám se dostaly tyto techniky podstatně později. Prst nám toho může hodně prozradit v otázkách lidského zdraví a emocí. Každý má na starosti něco, co je součástí našeho života a může pomoci nejen v diagnostice, ale i v rámci „léčby“.

Více »

 
Není voda jako voda

Není voda jako voda

V rámci pitného režimu se doporučuje především čistá voda. Od věci však není ani ta minerální. Já osobně si občas pochutnám třeba na „vincentce“. Mnozí nad ní ohrnují nos pro její slanou chuť, ale věřte, že má svůj důvod, proč ji piji.

Více »

 
Když oheň léčí

Když oheň léčí

Myslíte si, že oheň může léčit? Já jsem toho názoru, že zde určité možnosti jsou. Jednou z nich je použití tělových a ušních svící.

Více »

 
Den pozdravů

Den pozdravů

Každý týden je v kalendáři minimálně jeden den věnován různým mezinárodním a světovým dnům něčeho. Některé týdny mají obsazených všech sedm různých takových dnů. Z toho plyne, že můžeme mít mnoho dalších důvodů k oslavám, že?

Více »

 
 
 
 

Nejlepší věštci

Večernice Astrologie Věštec

Večernice

Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti pomocí jasnozřivosti, astrologie, tarotových karet, a to do kterékoliv o...Více

K dispoziciVolejte teď

0900 700 650 - Linka:320

0900 700 650 - 2 EUR/min

Nikita Inspirující Věštec

Nikita

Karty dělám 30 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních sit...Více

ZaneprázdněnProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:792

0900 700 650 - 2 EUR/min

Leni Maria Přímočarý Věštec

Leni Maria

Pracuji s crowleyho tarotem, andělskými kartami, energiemi, numerologií a výkladem snů. Zabývám se poradenstvím v obl...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:474

0900 700 650 - 2 EUR/min

Pepik Inspirující Věštec

Pepik

Duchovní cestou kráčím od své dospělosti.Pracuji s Andělským tarotem a s kyvadlem. S láskou a pokorou jsem připraven ...Více

OdhlášenProsím, zavolejte později!

0900 700 650 - Linka:321

0900 700 650 - 2 EUR/min